Characters wanted

Twórz wspólnie z nami lepsze jutro dla zwierząt i ich opiekunów

Możliwości pracy w naszym biurze

Wyszukaj: Wybierz kategorię

Szczęśliwsze zwierzęta to szczęśliwsi ludzie

Zwierzęta wzbogacają nasze życie – dzień po dniu. Słynny naukowiec i behawiorysta Konrad Lorenz odkrył, że: „Pragnienie, aby posiadać zwierzę, było znane już w starożytności  jako tęsknota cywilizowanego człowieka do utraconego raju”.

Jako firma, robimy wszystko, aby życie zwierząt i ich opiekunów stało się prostsze, lepsze i szczęśliwsze. Obecnie firma Fressnapf | Maxi Zoo zatrudnia około 10 000 ludzi i posiada sklepy w jedenastu krajach europejskich. Oferujemy naszym klientom szeroki zakres produktów, w tym 14 marek dostępnych wyłącznie w sklepach Maxi Zoo, we wszystkich kategoriach cenowych.

Nie znalazłeś stanowiska, które Cię zainteresowało? Sprawdź pozostałe oferty pracy

Jesteśmy liderem branży zoologicznej

Jesteśmy liderem branży zoologicznej

Od ponad 25 lat w sklepach Fressnapf | MAXI ZOO można uzyskać porady we wszystkich kwestiach związanych ze zwierzętami domowymi. Nasi dwu- i czworonożni klienci ufają nam, ponieważ kochamy zwierzęta i chcemy, by czuły się szczęśliwe.
Udaje nam się to osiągnąć nie tylko dzięki dużej liczbie ponad 10.000 produktów, ale również dlatego, że mamy taki sam szacunek zarówno dla naszych klientów, jak i dla ich pupili. Jesteśmy przyjazną firmą, która zapewnia swoim klientom profesjonalne doradztwo dostosowane do ich potrzeb oraz usługi ekspertów.

W sklepach Maxi Zoo każdy klient może otrzymać fachowe porady, dotyczące doboru diety, dbania o zdrowie i odpowiedniej pielęgnacji pupila. Personel sklepu może doradzić wszystkim właścicielom zwierząt domowych, a wszystkie porady dostosowane są do danego gatunku pupila.

Nasi pracownicy przechodzą liczne szkolenia i są na bieżąco edukowani. Dzięki temu posiadają aktualną wiedzą, która pomaga im lepiej zrozumieć potrzeby zwierząt i ich właścicieli.

Znajdź jeszcze więcej powodów, by dołączyć do naszego zespołu

W centrum naszej działalności znajdują się nie tylko nasi klienci i ich podopieczni, ale również nasi pracownicy. Jako potencjalny klient, masz okazję osobiście doświadczyć tego, co dla nas najważniejsze. Jako pracodawca, zawsze stajemy po stronie naszych pracowników, dążąc do tego, abyście czuli się komfortowo i stale się rozwijali w rodzinnej atmosferze firmy Maxi Zoo.

Atrakcyjne benefity

Nasi pracownicy cieszą się dodatkowymi dniami wolnymi za długi staż pracy lub zaangażowanie w wolontariat na rzecz zwierząt. Dodatkowo oferujemy atrakcyjne zniżki pracownicze na produkty marek własnych Maxi Zoo oraz możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej

Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej

Doceniamy znaczenie równowagi między życiem prywatnym a zawodowym. Dlatego oferujemy naszym pracownikom możliwość pracy w modelu hybrydowym.

Rozwijamy i szkolimy

Już od pierwszego dnia pracy kładziemy nacisk na Twój rozwój zawodowy. Organizujemy specjalistyczne szkolenia dotyczące naszych produktów oraz procesów obsługi. Dodatkowo oferujemy dedykowane szkolenia rozwojowe dla doświadczonych pracowników, aby stale poszerzać ich kompetencje.

Stabilne oraz otwarte środowisko pracy

Oferujemy stabilne i otwarte środowisko pracy, zgodne z naszymi firmowymi wartościami. W naszym biurze wszyscy są traktowani na równi, niezależnie od zajmowanego stanowiska.

Czworonożni przyjaciele

W Maxi Zoo łączy nas wspólna miłość do zwierząt, dlatego oferujemy unikalną możliwość zabierania ze sobą na miejsce pracy naszych czworonożnych pupili.

Razem tworzymy międzynarodową firmę

W pracy u nas znajdziesz satysfakcję, jeśli cechuje Cię otwarte myślenie, gotowość do podejmowania ciekawych wyzwań i kulturowa elastyczność. Wartością dla nas są pragmatyzm i elastyczność w rozwiązywaniu problemów, a także pozytywne podejście do wyzwań. Doceniamy struktury i procesy, ale zawsze z myślą o innowacyjności i efektywności. Jeśli zależy Ci na ciągłym rozwoju i tworzeniu czegoś nowego, to zapraszamy do naszego zespołu. Nie możemy się doczekać, aby Cię poznać!

Świat za zwierzętami: dążymy do wdrażania nowych technologii

Maxi Zoo / Fressnapf to nie tylko sieć sklepów stacjonarnych, ale także dynamiczny zespół zorientowany na dane i rozwijający się technologicznie. Jesteśmy odpowiedzialni za logistykę dla ponad 1700 sklepów stacjonarnych i internetowych w Europie, oferując kompleksowe usługi online z zakresu opieki nad zwierzętami.