Characters wanted

Mamy dla ciebie wielkie plany

Twoja praca w sklepie Maxi Zoo

Razem uszczęśliwiamy zwierzęta i ludzi

W naszych ponad 100 sklepach Fressnapf robimy wszystko, co w naszej mocy, aby uczynić życie ludzi i zwierząt łatwiejszym, lepszym i szczęśliwszym: "Happier Pets. Happier People." Aby mieć pewność, że nam się to uda, uczynimy z Ciebie prawdziwego eksperta ds. zwierząt. Będziemy rozwijać Twoje umiejętności doradcze i sprzedażowe. Dajemy Ci też przestrzeń, abyś mógł zabłysnąć w swoim zespole własnymi pomysłami. Czy chcesz bezpiecznej przyszłości, która oferuje wiele możliwości? Witamy w Fressnapf!

 

Znajdź swoją ścieżkę kariery w Maxi Zoo

W naszych sklepach przywiązujemy dużą wagę do życzliwości i kompetentnego doradztwa. Lubisz bezpośredni kontakt z ludźmi i sprawia Ci przyjemność odpowiadanie na potrzeby klientów oraz spełnianie ich indywidualnych życzeń? W takim razie jest tylko jedno rozwiązanie: Musisz stać się częścią naszego zespołu.

 

Zacznij raz, nigdy nie przestawaj

Zacznij raz, nigdy nie przestawaj

Z nami nie ma czegoś takiego jak "po prostu zacznij, a potem zobaczymy". Z nami nie tylko przygotujesz się do jak najlepszego startu w swoim sklepie. Wspieramy Cię również w Akademii Fressnapf | Maxi Zoo poprzez szkolenia w miejscu pracy oraz szeroką gamę dostosowanych do potrzeb szkoleń e-learningowych i grupowych. 

Nawiasem mówiąc, nie tylko przeszkoleni pracownicy sprzedaży lub stażyści otrzymują stałe wsparcie: nawet jeśli pracujesz dla nas jako pracownik tymczasowy, mamy na uwadze Twój rozwój i cel, jakim jest uczynienie Cię stałym elementem na Twoim rynku.

Więcej dzięki entuzjazmowi

Więcej dzięki entuzjazmowi

Szczęśliwe zwierzęta i zadowoleni klienci, którzy opuszczają nasze sklepy z uśmiechem na twarzy: tak wyobrażamy sobie zakupy w Fressnapf. Można to osiągnąć tylko z kolegami, którzy lubią zwierzęta i lubią kontakt z ludźmi. A kiedy nie rozmawiasz z klientami, masz również oko na to, czy wszystko w sklepie jest schludne, czyste i idealnie rozmieszczone.

Każdy, kto daje nam tak wiele, otrzymuje wiele w zamian: zróżnicowane zadania, regularne szkolenia, zniżki pracownicze - i najlepsze możliwości rozwoju.

W zespole jest łatwiej - i lepiej

W zespole jest łatwiej - i lepiej

Nasza praca powinna być skuteczna. Ale powinna też sprawiać wszystkim przyjemność. Tak było, gdy Torsten Toeller założył Fressnapf w 1990 roku. I tak jest do dziś, gdy mamy ponad 15 000 współpracowników. Ale prawdziwa praca zespołowa to oczywiście coś więcej niż tylko wspólna zabawa: to spójność, wzajemne wspieranie się, bycie uważnym na siebie nawzajem. Wszystko, czego potrzebuje grupa, aby skutecznie pracować.

Aby nie tylko klienci i ich czworonożni przyjaciele czuli się u nas jak w domu, promujemy pozytywny nastrój zespołu, na przykład poprzez elastyczne godziny pracy, regularne spotkania informacyjne i imprezy zespołowe.

Kilka powodów, dla których warto rozpocząć działalność na naszym rynku

   

Kompleksowy onboarding

Rozpoczęcie pracy w Maxi Zoo jest łatwe: oferujemy systematyczny i ustrukturyzowany program onboardingowy, aby od samego początku zintegrować Cię z zespołem i naszymi procesami. Plan orientacyjny i regularne sesje informacji zwrotnej z przełożonym pomogą ci szybko stać się "starą ręką".

 

Atrakcyjne korzyści

Dzięki zniżkom pracowniczym dbamy o to, aby Twój pupil był najedzony i szczęśliwy. W Maxi Zoo otrzymujesz specjalne zniżki na zakupy w naszych sklepach. Oferujemy również między innymi atrakcyjne premie za konkursy sprzedażowe oraz dodatkowy dzień wolny za wolontariat na rzecz zwierząt.

Czworonożni przyjaciele

W Maxi Zoo łączy nas wspólna miłość do zwierząt, dlatego oferujemy unikalną możliwość zabierania ze sobą na miejsce pracy naszych czworonożnych pupili.

Bezpieczny pracodawca

Fressnapf | Maxi Zoo istnieje na rynku od ponad 30 lat i stale się rozwija. Dziś jesteśmy nie tylko liderem na rynku europejskim, ale także pracodawcą, który jest odporny na kryzysy, gdzie można mieć pewność, że umowy lub przepisy będą przestrzegane, a wynagrodzenia wypłacane na czas.

Poznaj historie Pracowników Naszych sklepów

W Maxi Zoo kariera to nie tylko praca – to inspirująca podróż. Przeczytaj krótkie, ale pełne pasji świadectwa naszych pracowników, którzy znaleźli tutaj nie tylko zajęcie, ale również spełnienie i rozwój. Zainspiruj się ich historiami i odkryj, w jaki sposób Maxi Zoo może być miejscem, gdzie Twoje umiejętności rozwijają się, a pasja zamienia się w sukces. Zapraszamy do odkrywania historii sukcesu razem z nami!